Aanstaande zaterdag 5 april is het weer zo ver! De NVM Open Huizen Dag. Vrijblijvend en laagdrempelig kan je meerdere huizen op één dag bezichtigen. De deelnemende woningen zijn op Funda en onze website te herkennen aan de ‘NVM Open Huizen Dag’ banner.
De zoektocht naar een jouw droomhuis kan behoorlijk lastig zijn! We kunnen ons goed voorstellen dat je nog niet precies weet welk type huis aan je wensen voldoet en in welke plaats je zou willen wonen. Door de NVM Open Huizen Dag te bezoeken krijg je de perfecte gelegenheid om je vrijblijvend te oriënteren op meerdere woningen.
Tijdens de NVM Open Huizen Dag loop je vrijblijvend en zonder afspraak (bij enkele woningen dient er wel telefonisch een tijdstip gereserveerd te worden, dit staat duidelijk vermeld) de deelnemende woningen binnen. Zo krijg je een goed beeld over hoe de beste woning en/of woonplaats er voor jou uit kan zien!
Alvast een aantal tips die je kunt gebruiken ter voorbereiding op de NVM Open Huizen Dag zodat je volledig voorbereid op stap kunt:
Bekijk HIER ons deelnemende aanbod!
Wanneer je een leuk huis hebt gezien en hier mee verder wil neem dan contact op om een tweede bezichtiging in te plannen!